Bukowe Osiedle - jakość i komfort...

Data: 
07.06.2016

 

Duży parking i plac zabaw - wcale nie musisz wybierać.

Doskonale wiemy, że osiedle mieszkaniowe to także miejsce, gdzie ścierają się sprzeczne interesy lokatorów. Kierowcy chcą mieć dużo miejsca do parkowania, a rodzice z dziećmi – duże i dobrze wyposażone  place zabaw. Jesteśmy zdania, że dobry projekt wcale nie musi być kompromisem.

Dbamy o potrzeby naszych klientów, słuchamy tego co do nas mówią, dlatego stworzyliśmy Osiedle, w którym na pierwszym planie jest komfort mieszkańców.

W przeciwieństwie do konkurencji dbamy o to by każda zmotoryzowana osoba mieszkająca na Bukowym Osiedlu miała miejsce do zaparkowania.

Na Bukowym Osiedlu odchodzimy od standardów jakie oferują inne osiedla w okolicy dlatego zaprojektowaliśmy duże i świetnie wyposażone place zabaw. Twoje dzieci będą mogły wspaniale spędzić czas.

W odróżnieniu do ciasno zabudowywanych osiedli w Trzebnicy, na Bukowym Osiedlu stawiamy na przestrzeń i dużo zieleni.

Zielona przestrzeń na Bukowym Osiedlu to nie tylko krzewy i drzewa posadzone przy budynkach, ale także dużo przestrzeni pomiędzy budynkami. Chcemy by mieszkańcy wyglądając przez okna mogli cieszyć się widokiem na przyrodę i zieloną trawę, a niekoniecznie na okna sąsiada.

Inwestycja bez ryzyka.

PSG Deweloper uzyska dostęp do wpłaconych przez Klientów środków, w całości zgromadzonych na rachunku powierniczym zamkniętym, dopiero po przeniesieniu prawa własności mieszkań na nabywców.

Proponujemy również rzadko spotykaną formę płatności w systemie 10/90, tzn. 90% ceny mieszkania jest wpłacane dopiero na koniec inwestycji, tuż przed wydaniem mieszkania Klientom.

Dzięki temu rozwiązaniu masz pewność, że nie ponosisz żadnego ryzyka kupując mieszkanie na Bukowym Osiedlu.