Bukowe Osiedle – Zakochasz się…

Data: 
05.04.2016

 

Przy wyborze mieszkania bardzo ważna jest lokalizacja osiedla, bliskość sklepów oraz obiektów użytkowych, takich jak restauracje czy siłownie, łatwość dojazdu, bliskość przedszkoli i szkół.

 

Dodatkowo, w dzisiejszych czasach niezwykle istotna jest powierzchnia terenów zielonych w sąsiedztwie – mieszkańcy chcą mieć dostęp do parków i lasów, gdzie spędzają coraz więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi.

 

Nie wszystkie osiedla zostały wybudowane z myślą o zaspokojeniu tych potrzeb – kiedyś panowały na rynku zupełnie inne warunki, a sami kupujący mieszkania kierowali się innymi standardami. Ale przecież̇ interesuje nas teraźniejszość́ – przecież chcemy kupić swoje mieszkanie teraz, wkrótce i liczymy na to, że spełni nasze oczekiwania w 100%.

Właśnie, dlatego warto zainwestować w mieszkanie na Bukowym Osiedlu, którego niezwykłym atutem jest sąsiedztwo domków jednorodzinnych oraz spokojna i bezpieczna okolica rekreacyjnych terenów Lasu Bukowego.

 

"Bukowe Osiedle" to przyjemnie i dogodnie usytułowane miejsce zamieszkania wkomponowane w przepiękne tereny zielone.

Miejsce to przeznaczone jest nie tylko dla zmotoryzowanych, ponieważ znajduje się tutaj przystanek komunikacji miejskiej, który pozwala na szybkie przemieszczanie się w granicach miasta.

Powstaje tutaj również dolnośląski odcinek trasy S5, który czyni nasze miasto doskonałym miejscem do życia codziennego oderwanego od wielkomiejskiego zgiełku.

 

Ponadto podczas procesu projektowania i powstawania naszych budynków staramy się, aby standardy w zakresie energooszczędności w budowanych mieszkaniach przewyższały standardy obowiązujące na dzisiejszym rynku. Idzie za tym ustosunkowanie się do coraz bardziej rygorystycznych oczekiwań klientów dotyczących przyszłych kosztów eksploatacji budowanych mieszkań, co bez wątpienia jest bardzo pozytywne, w dobie stale drożejącej energii.

 

Właśnie, dlatego Bukowe Osiedle jest idealnym miejscem na zamieszkanie, ponieważ rozwija się zgodnie z aktualnie panującymi warunkami, a nasi projektanci i wykonawcy mają na uwadze dobro współczesnego klienta.